معرفی شرکت

شرکت ایمن داده تحلیلگران هوشمند آروند در سال ۱۳۹۷ با بهره گیری از تیمی جوان، متخصص و خلاق متشکل از فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه های داخل و خارج از کشور در رشته های امنیت و آی تی و با پشتوانه بیش از یک دهه تحقیق و فعالیت اعضای تیم در داخل و خارج از کشور در عرصه امنیت سایبری و پس از انجام مطالعات کارشناسی و نیاز سنجی و با توجه به اهمیت تامین نیازهای امنیتی اطلاعات در سطح ملی کشور عزیزمان ایران با شماره ثبت ۴۹۲۳۹ تاسیس گردید.

ماموریت

از اصلی ترین اهداف و ماموریت های شرکت می توان به تامین امنیت، بهینه سازی های امنیتی، ارائه مشاوره های امنیتی در بخشهای مختلف صنعت آی تی همچون وب، شبکه های با سیم و بی سیم و سیستم های کنترل صنعتی با بهره گیری از جدید ترین راه کارهای امنیتی و ترندهای تکنولوژی همچون هوش مصنوعی، بلاک چین و یادگیری عمیق به منظور خدمات رسانی به بخشهای مختلف عمومی و دولتی و بخش خصوصی کشور نام برد.

بومی سازی و انتقال دانش به علاقه مندان و فعالین حوزه امنیت با هدف کمک به پیشرفت و توسعه صنعت دفاع سایبری کشور از طریق همکاری با دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی و برگزاری دوره های آموزشی و ایجاد محتوای غنی و تخصصی در زمینه امنیت سایبری از دیگر اهداف و ماموریت های تعریف شده شرکت ایمن داده تحلیلگران هوشمند آروند است.

ارائه خدمات و سرویس های امنیتی منطبق بر استاندارد های روز دنیا و با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان به منظور جلب و تامین نظر مشتریان نیز از دیگر اهدافی مهم شرکت است که باید به آنها اشاره کرد.

تعامل با دیگر شرکت ها و متخصصین حوزه امنیت با هدف همیاری و همفکری و تبادل دانش و تجربه و توسعه و بهبود امنیت نیز جزو بارز ترین و اساسی ترین اهداف شرکت است.

مسئولیت اجتماعی

شرکت ایمن داده تحلیلگران هوشمند آروند با توجه به تعریف سیاستهای داخلی و تعهد و مسئولیت اجتماعی خود و به منظور بومی سازی علوم در زمینه امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات و ارائه آموزشهای رایگان تخصصی در این زمینه اقدام به راه اندازی وبگاه تخصصی امنیت سایبری بیتسک نموده است.

برگزاری سمینارها و فعالیتهای دانش محور در زمینه امنیت سایبری به منظور آگاهی سازی و اعتلای دانش عمومی در حوزه امنیت، بخشی دیگر از مسئولیت اجتماعی تعریف شده شرکت ایمن داده تحلیلگران هوشمند آروند است.

چشم انداز

شرکت ایمن داده تحلیلگران هوشمند آروند با برنامه ریزی های دقیق و ترسیم چشم اندازهای یک ساله و سه ساله در نظر دارد تا با یاری خداوند منان و با اتکا به تیم متخصص و متعهد خود تا سال ۱۴۰۰ به یکی از شرکتهای برتر فعال در حوزه سرویس ها و خدمات امنیت اطلاعات کشور تبدیل گردد.